Preekrooster

Juli

Zondag 14 juli      
09:30 ds. Harm Jan Boiten 14:30 ds. Harm Jan Boiten
Zondag 21 juli      
09:30 ds. Joop Groeneveld 16:30 ds. Geert Bruinsma
Zondag 28 juli      
09:30 ds. Anne Kruizinga 14:30 br. Catharinus Geerds

 

Augustus

Zondag 4 augustus      
09:30 br. Catharinus Geerds 14:30 br. Johan Vening
Zondag 11 augustus      
09:30 br. Tim Oosterhoff 14:30 br. Johan Vening
Zondag 18 augustus      
09:30  br. Harald Scholtens 14:30 br. Tim Oosterhoff
Zondag 25 augustus Voorbereiding    
09:30 ds. Jitse van der Wal 14:30 br. Peter van Dijk

 

September

Zondag 1 september Bevestiging ds. Marius van Rijswijk   Intrede en voorbereiding
09:30 ds. Bart  Dubbink 14:30 ds. Marius van Rijswijk
Zondsag 8 september Startzondag, avondmaal (Schotse viering)   Nabetrachting
09:30 ds. Marten de Vries 14:30 ds. Marten de Vries
ds. Marius van Rijswijk    
Zondag 15 september      
09:30 ds. Theo Basoski 14:30 ds. Marius van Rijswijk
Zondag 22 september     Aangepaste dienst
09:30 ds. Jaap  van den Bos 14:30 ds. Marius van Rijswijk
Zondag 29 september      
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Jan Willem Roosenbrand

 

Oktober

Zondag 13 oktober     Jeugddienst
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Marten de Vries
Zondag 20 oktober      
09:30 ds. Marten de Vries 16.30 ds. Christiaan Kanis
Zondag 27 oktober      
09:30 ds. Joop  Groeneveld 14:30 n.n.b.

 

November

Zondag 3 november     Grunneger dainst
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Marten  de Vries
Woensdag 6 november Dankdag (kindgericht)   Dankdag
16:00 ds. Henk  Bondt 19:30 ds. Marius van Rijswijk
Zondag 10 november Voorbereiding    
09:30 n.n.b. 14:30 br. Jan Kuiper
Zondag 17 november Avondmaal (gaande viering)   Nabetrachting
09:30 ds. Marten de Vries 14.30 ds. Marius van Rijswijk
Zondag 24 november      
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Hedzer Zeilstra

 

December

Zondag 1 december      
09:30 ds. Joop Groeneveld 14:30 ds. Marius van Rijswijk
Zondag 8 december Jeugddienst    
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Henk Bondt
Zondag 15 december      
09:30 ds. Marius van Rijswijk 16.30 ds. Marten de Vries
Zondag 22 december      
09:30 ds. Marius van Rijswijk 14:30 ds. Jantinus Janssen
Woensdag 25 december 1e Kerstdag    
09:30 ds. Marten de Vries    
Zondag 29 december      
09:30 ds. Kees van Dusseldorp 14:30 ds. Lieuwe Boonstra
Dinsdag 31 december Oudjaarsdag    
19:30 ds. Marten de Vries    
ds. Marius van Rijswijk