Preekrooster

Zondag 17 maart 2019

09:30  br. Harald Scholtens    Ontdekzondag

14:30  ds. Jitse van der Wal

Zondag 24 maart 2019

09:30 br. Catharinus Geerds

14:30  ds. Dick Mak

Zondag 31 maart 2019

09:30  ds. Marten de Vries

14:30  ds. A. Bruijn

Zondag 7 april 2019

09:30  ds. Henk Venema

14:30  ds. Marten de Vries           jeugddienst

Zondag 14 april 2019

09:30  ds. Kees van Dusseldorp  voorbereiding avondmaal

14:30  ds. Hedzer Zeilstra

Vrijdag 19 april 2019 [Goede Vrijdag]

19:30  BEDUM           avondmaal – Schotse viering

Zondag 21 april 2019 [Pasen]

09:30 ds. Marten de Vries           nabetrachting

14:30  br. Peter Zuidema

Zondag 28 april 2019

09:30  ds. Henk Venema

16.00   ds. Christiaan Kanis

Zondag 5 mei 2019

09:30  br. Catharinus Geerds

14:30  ds. Kees van Dusseldorp

Zondag 12 mei 2019 

09:30 ds. Marten de Vries           bevestiging/aanstelling

14:30  ds. Jitse van der Wal

Zondag 19 mei 2019 

09:30  ds. Joop Groeneveld

14:30  ds. Jitse van der Wal

Zondag 26 mei 2019

09:30 br. Tim Oosterhoff    aangepaste dienst

14:30  ds. Minnema

Donderdag 30 mei 2019 [Hemelvaartsdag]

09:30  br. Peter van Dijk

Zondag 2 juni 2019

09:30  ds. A. Bruijn

14:30  ds. van Dusseldorp

Zondag 9 juni 2019 [Pinksteren]

09:30 ds. Marten de Vries           openbare geloofsbelijdenis – voorbereiding

14:30  ds. van Dusseldorp

Zondag 16 juni 2019

09:30 ds. Marten de Vries           kindgericht

16.30   ds. Christiaan Kanis

Zondag 23 juni 2019

09:00  ds. Marten de Vries    avondmaal – gaande viering

11:00  ds. Marten de Vries

15:00 br. Harald Scholtens  nabetrachting

Zondag 30 juni 2019 

09:30  ds. v.d. Wal     kindgericht

14:30  ds. v.d. Wal

Zondag 7 juli 2019

09:30  n.n.b.

14:30  ds. Zeilstra

Zondag 14 juli 2019  

09:30  ds. H.J. Boiten

14:30  ds. H.J. Boiten

Zondag 21 juli 2019

09:30  ds. J. Groeneveld

16.30   ds. Geert Bruinsma

Zondag 28 juli 2019

09:30  ds. Kruizinga

14:30  n.n.b.

Zondag 4 augustus 2019

09:30  n.n.b.

14:30 n.n.b.

Zondag 11 augustus 2019    

09:30  n.n.b.

14:30 n.n.b.

Zondag 18 augustus 2019    

09:30  BEDUM

14:30  ds. Theo Basoski

Zondag 25 augustus 2019    

09:30  ds.van der Wal           voorbereiding

14:30  ds. Bruijn

Zondag 1 september 2019 [startzondag]   

09:30 ds. Marten de Vries           avondmaal – schotse viering

14:30  ds. van der Kamp        nabetrachting

Zondag 8 september 2019               

09:30  n.n.b.

14:30  n.n.b.

Zondag 15 september 2019             

09:30  ds. Basoski

14:30  J. Kuiper

Zondag 22 september 2019             

09:30  ds. van den Bos

14:30  ds. Leendert Joosse    aangepaste dienst

Zondag 29 september 2019             

09:30  n.n.b.

14:30  ds. Roosenbrand

Zondag 6 oktober 2019        

09:30  n.n.b.

16.30   ds. Edgar Kramer

Zondag 13 oktober 2019

09:30  ds. Venema

14:30 ds. Marten de Vries           jeugddienst

Zondag 20 oktober 2019      

09:30 ds. Marten de Vries

16.30   ds. Christiaan Kanis

Zondag 27 oktober 2019

09:30  ds. J. Groeneveld

14:30 n.n.b.

Zondag 3 november 2019

09:30  ds. B. Buitendijk

14:30  BEDUM           Grunnegerdainst

Woensdag 6 november 2019 [dankdag]

16:00  ds. H. Bondt    kindgericht

19:30  n.n.b.

Zondag 10 november 2019  

09:30  ds. A. Bruijn    voorbereiding

14:30  J. Kuiper

Zondag 17 november 2019  

09:00 ds. Marten de Vries           avondmaal – gaande viering

11:00 ds. Marten de Vries           avondmaal – gaande viering

15:00  ds. Leendert Joosse    nabetrachting

Zondag 24 november 2019  

09:30  ds. Venema

14:30  ds. Hedzer Zeilstra

Zondag 1 december 2019     

09:30  ds. Joop Groeneveld

14:30  A. Driest

Zondag 8 december 2019

09:30  br. Peter Zuidema      jeugddienst

14:30  ds. Bondt

Zondag 15 december 2019  

09:30  ds. v.d. Bos

16.30   ds. Geert Bruinsma

Zondag 22 december 2019  

09:30  n.n.b.

14:30  ds. Janssen

Woensdag 25 december 2019 [kerst]

09:30 ds. Marten de Vries

Zondag 29 december 2019  

09:30  ds. v. Dusseldorp

14:30  ds. Boonstra

Dinsdag 31 december 2019 [oudjaarsdag]

19:30 ds. Marten de Vries